_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zajęcia plastyczne

W czwartek, 20 grudnia w sali MGOK odbyły się ostatnie już w tym roku warsztaty plastyczne dla dzieci. Uczestnicy z niepotrzebnych słoików stworzyły przepiękne bożonarodzeniowe kule śnieżne. Zrobiło się naprawdę świątecznie. Dziękujemy za miło spędzony czas i zapraszamy na kolejne warsztaty.

Czytaj więcej...

Informacja

Informujemy, że 24 grudnia (WIGILIA) MGOK będzie nieczynny, natomiast 31 grudnia (Sylwester) Świetlica _kultury MGOK będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy Wesołych Świąt!

Kurs przeznaczony dla mieszkańców województwa lubuskiego zarówno dla pracujących, bezrobotnych czy też biernych zawodowo, z wykształceniem maksymalnie średnim.  Osoby 50+ mogą mieć wykształcenie wyższe. Uczestniczyć mogą osoby od 25 roku życia do 64. W grupie musi być 12-13 osób. Zapisy odbywają się w Miejsko-Gminnym  Ośrodku Kultury w Cybince osobiście lub pod numerem telefonu: 68 391 13 42. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

W sobotę 15 grudnia na Placu Kultury przy MGOK w Cybince odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Jak co roku mieszkańcy mogli skorzystać z wielu atrakcji świątecznych zarówno kulinarnych jak i artystycznych. Było to wyjątkowe miejsce, gdzie można było skosztować dobrego ciasta, wigilijnych potraw i zaopatrzyć się w świąteczne podarunki dla siebie i swoich bliskich. Nie zabrakło także żywych karpi i choinek.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się 20 grudnia br. (czwartek) o godz. 15:30 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: bożonarodzeniowe kule śnieżne. Zapisy do 19 grudnia w świetlicy MGOK! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Aniołki z papieru

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 13 grudnia w sali MGOK odbyły się kreatywne warsztaty dla dzieci. Uczestnicy samodzielnie tworzyli wyjątkowe, oryginalne aniołki z papieru. Aniołki można powiesić na choince, można nimi udekorować stroik, ale mogą posłużyć również jako dodatek czy ozdoba do gwiazdkowego prezentu.

Czytaj więcej...

7 grudnia na hali sportowej w Cybince dzieci klas I-IV szkół podstawowych z Cybinki i Białkowa miały okazję brać czynny udział w bajkowym wydarzeniu zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince i Zespół Szkół W Cybince pn. „W pałacu Królowej Śniegu”.

Czytaj więcej...

6 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyła się impreza mikołajkowa „Choinka dla dzieci niepełnosprawnych” pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka. Dzieci niepełnosprawne z całej naszej gminy świetnie się bawiły mając do wyboru różne zabawy.

Czytaj więcej...