_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W piątek, 25 stycznia na zakończenie ferii zimowych odbył się na hali sportowej „XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego” zorganizowany przez MGOK w Cybince, którego patronem był burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk. Do turnieju zgłosiło się 33 zawodników. Po trzy godzinnej rywalizacji wyłoniono najlepszych w poszczególnych kategoriach, których nagrodzili Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk i Dyrektor MGOK Ewelina Skórska.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w MGOK

W drugim tygodniu ferii zimowych w dniach od 21-24 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci oraz ich rodzin.W poniedziałek na warsztatach kulinarnych dzieci upiekły pyszne babeczki, które następnie ładnie udekorowały i zapakowały, aby później wręczyć swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

V Turniej FIFA

Dnia 22 stycznia podczas ferii zimowych odbył się V Turniej FIFA. Do gry zgłosiło się 24 zawodników, rywalizacja była zawzięta a zawodnicy dobrze przygotowani. Ze względu na dużą liczbę graczy rozgrywki odbywały się w sali kinowej i świetlicy MGOK.

Czytaj więcej...

Ferie w Rąpicach

Ferie w filii w Rąpicach już zakończone. Dzieci codziennie chętnie uczestniczyły w zajęciach. Tematem przewodnim ferii była „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

Zapraszamy 20 stycznia do sali kinowej MGOK Cybinka na seans filmowy. Jest i coś lekkiego i poważne kino z wielokrotnie nagradzanym i nominowanym do licznych nagród filmem z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem w rolach głównych.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny mieszkańcy miasta i gminy Cybinka wykazali się wielkim sercem. Podczas 27 Finału WOŚP, który odbył się 13.01.2019 r. udało nam się pobić ubiegłoroczny rekord i zebrać 26 761, 69 zł, i 228 EUR.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy 14 lutego na Walentynkowy wschód emocji z Kabaretem Zachodnim. Grupa, którą tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras. Jak sami piszą o sobie "Kabaret Zachodni powstał prawie wczoraj.

Czytaj więcej...

Mamy przyjemność po raz trzynasty zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego. Wydarzenie pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka odbędzie się 25 stycznia na hali sportowej w Cybince.

Czytaj więcej...