_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Święto Cybinki

Święto Cybinki już 1 czerwca!
Zagrają i zaśpiewają dla was: Halina Frąckowiak, Kassada, B-Qll, Bartek Wrona, Sound'n Grace. Dla dzieci bezpłatna kraina wesołego miasteczka. To wszystko już 1 czerwca. Startujemy o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Cybince. Nie może Cię zabraknąć na tak wspaniałej imprezie!

Czytaj więcej...

Filharmonia

9 maja do sali widowiskowej MGOK Cybinka zawitali artysci z Lubuskiego Biura Koncertowego "Orfeusz" z Zielonej Góry dając tym razem koncert pod tytułem "Co tak huczy, co tak brzmi? Gnomy, trolle oraz my". Uczniowie klas I-III Zespołu Szkół w Cybince mieli okazję zaznajomć się z muzyką wikingów.

Czytaj więcej...

8 maja br., w 74 rocznicę zakończenia II wojny światowej obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięstwa.  Z tej okazji przy tablicach upamiętniających poległych za wolność ojczyzny delegacje władz, instytucji i mieszkańców złożyły wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

Czytaj więcej...

W dniu 7 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie, podczas którego Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk podziękował ustępującym sołtysom oraz powitał nowo wybranych na kadencję 2019-2024. W spotkaniu oprócz Sołtysów uczestniczyli także: Agnieszka Skiba – Skarbnik oraz Sebastian Łukaszewicz – Sekretarz Gminy Cybinka.

Czytaj więcej...

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież 14 maja na „Dźwięki ekologii” – warsztaty ekologiczne, na których zrobimy dzwonki wietrzne z plastikowych butelek.

Czytaj więcej...

12 maja zapraszamy wszystkich do kina na Niedzielę Filmową. O 15 propozycja dla najmłodszych o perypetiach zabawnego misia w Nowym Jorku. Natomiast o 17 prawdziwa gratka dla melomanów i pozycja obowiazkowa dla fanów zespołu Queen. Film z 4 oskarami i wieloma innymi nagrodami na koncie. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...

15 lat temu Polska stała się częścią europejskiej wspólnoty. Czym jest owa wspólnota? Jakie są jej duchowe korzenie? O tym wszystkim opowiada wystawa Ojcowie Założyciele UE, przygotowana przez Narodowe Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się 9 maja (czwartek) o godz. 15:30. W programie: breloki do kluczy. Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy w świetlicy MGOK do 8 maja! 

Czytaj więcej...