_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Senior Dance 60+

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Senior Dance 60+. Impreza odbędzie się 15 maja o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Świetlicy_Kultury lub pod telefonem 68 391 13 42.

Czytaj więcej...

W czwartek, 25 kwietnia w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się XX Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Pro-Arte 2019”, którego organizatorem jest Biblioteka Publiczna w Cybince, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Słubicach. Jako pierwsi na scenie wystąpili gościnnie podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Bieganowie. 

Czytaj więcej...

RE.akcja 2019

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież na serię warsztatów Artystyczna Ekologia.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

W najbliższą niedzielę włącz przerwę i wpadnij się rozerwać do kina. Jak zawsze na Niedzieli Filmowej dwa seanse na godzinę 15 i 17. Będzie komediowo :)

Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

Klub Komedii

17 kwietnia deski naszej sceny nieprzewidywalnym humorem wypełnili członkowie Klubu Komedii. Piotr Spychała, Wojciech Leśniowski, Paweł Kaszkowiak i Grzegorz Kowalczuk dali popis oparty na trudnej sztuce improwizacji.

Czytaj więcej...

16 kwiecień czyli drugi dzień naszej „Przerwy Wielkanocnej” to coś dla ducha i dla ciała J. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach kulinarnych, na których przygotowywali i dekorowali ciastka do wypieków. W przerwach dzieci tworzyły wielkanocne ilustracje a na koniec skonsumowały owoc swojej pracy J

Czytaj więcej...

Informacja

Informujemy, że w dniu 2.05.2019 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!

Kiermasz Wielkanocny 2019

Wielkanoc, jak każde polskie święto, obrosła tradycją. Towarzyszy jej m.in. palma wielkanocna, koszyczek na święconkę i oczywiście wiele świątecznych ozdób. Tradycją w naszej Gminie stał się również Kiermasz Wielkanocny. Doroczny Kiermasz, który odbył się 13 kwietnia 2019 r. otworzył Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk w obecności Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej – Piotra Jędrzejewskiego i Proboszcza Parafii w Cybince – Ks. Piotra Kępki.

Czytaj więcej...

Wielkanocne warsztaty

W czwartek, 11 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty Wielkanocne z wykorzystaniem styropianowych jajek. Uczestnicy zajęć najpierw malowali jajka farbkami a następnie ozdabiali je cekinami, wstążkami oraz metodą decoupage.

Czytaj więcej...