_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Kino Letnie

W piątkowy wieczór 27 sierpnia o godzinie 20:30 zapraszamy na Kino Letnie pod chmurką. Serwujemy na świeżym powietrzu film, który rozbawi i wzruszy każdego - "Nietykalni". Seans wyświetlimy na Placu Kultury przy Miejsko-Gminnym Ośrodku  Kultury w Cybince. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Warsztaty "Eko-Robot"

Już 25 sierpnia o godzinie 13:00 zapraszamy na trzecie - ostatnie z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki”. Warsztaty „Eko-roboty” są przeznaczone dla osób w wieku od 11 do 15 lat. Zapewniamy, że będzie świetna zabawa oraz kreatywne spędzenie czasu wolnego.
Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich łasuchów na warsztaty kulinarne, na których wspólnie wykonamy kokosowe łakocie :) Warsztaty odbędą się 26 sierpnia, w czwartek o godzinie 10:00 w MGOK Cybinka. Zajęcia bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, zapisy w świetlicy MGOK.

Czytaj więcej...

"Teatr Maska" z Krakowa

Wczoraj 18 sierpnia odwiedził nas ponownie „Teatr Maska” z Krakowa. Na sali widowiskowej M-GOK aktorzy zaprezentowali spektakl pt.: „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”. Przybyłe dzieci świetnie się bawiąc uczyły, jak segregować śmieci oraz dbać o środowisko.

Czytaj więcej...

9 sierpnia odbyły się drugie z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki” realizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 w ramach projektu RE.akcja 2021.

Czytaj więcej...

WAKACJE Z KULTURĄ

Zapraszamy na tydzień „Wakacji z Kulturą” organizowany przez MGOK Cybinka. Od 23 do 30 sierpnia czeka na naszych najmłodszych moc atrakcji.
Czytaj więcej...

IX TURNIEJ FIFA

Trzeciego dnia „Wakacji z Kulturą” w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbędzie się „IX Turniej FIFA”.

Czytaj więcej...

W związku z realizowanym przez „Kreatywną Kulturę” projektem „Powrót do przeszłości” ogłaszamy konkurs „Pokaż nam swój przepis na...”, którego współorganizatorem jest miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Warsztaty "Morski Świat"

4 sierpnia odbyły się pierwsze z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki” realizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 w ramach projektu RE.akcja 2021. Warsztaty „Morski Świat” przeznaczone były dla najmłodszych dzieci, w wieku przedszkolnym od 3-6 lat.

Czytaj więcej...