_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

"Eko-zwierzątka"

Już 9 sierpnia o godzinie 14:00 zapraszamy na drugie z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki”. Warsztaty „Eko-zwierzątka” są przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Jest to dla nich świetna zabawa oraz kreatywna forma spędzenia czasu wolnego.
Czytaj więcej...

"Morski Świat"

Już 4 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy na pierwsze z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki”. Warsztaty „Morski świat” są przeznaczone dla najmłodszych w wieku od 3 do 6 lat. Jest to dla nich świetna zabawa oraz kreatywna forma spędzenia czasu wolnego.
Czytaj więcej...

Łowcy Zagadek

Ahoj poszukiwacze przygód! Nadszedł czas by znowu wyruszyć w drogę w poszukiwaniu rozwiązań zagadek. Na końcu tej drogi czeka miano „Mistrza Łamigłowy” oraz nagrody.

Czytaj więcej...

Jak co roku podjęliśmy starania, aby pozyskać fundusze na rozwój myślenia ekologicznego. Jeszcze w marcu Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince podpisał wspólnie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 umowę na realizację projektu pn. „Wakacyjne Eko-Zabawki”.

Czytaj więcej...

Dzień Policjanta

24 lipca obchodzony jest Dzień Policjanta. Z tej okazji na zajęciach animacyjnych dzieci przygotowały upominki dla Policjantów. Dziś (19 lipca) udaliśmy się na posterunek życząc naszym lokalnym służbom samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennych zmaganiach o porządek i nasze bezpieczeństwo.
Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, króre odbędą się w środę, 7 lipca o godzinie 14:00. Na zajęciach każdy samodzielnie zaprojektuje i wykona eko-torbę.  Zapisy oraz zgody na warsztaty dostępne w Świetlicy Kultury. Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...